Броварский, ППР 

Украина

Сферы деятельности

Продукты питания

Я хочу тут работать
×

Броварский, ППР 

Виробництвом м’яса індички під ТМ «Інделіка» займається підрозділ Групи «Рамбурс» - Племптахорадгосп «Броварський», що розташований у Броварському районі Київської області.

Племптахорадгосп «Броварський» - це сучасне, повністю інтегроване підприємство. ППР «Броварський» створений у 1975 році, а з липня 2006 року входить у Групу «Рамбурс». Раніше підприємство спеціалізувалося на інкубації та підрощуванні молодняку для птахофабрик яєчного напрямку, а після інтеграції у Групу «Рамбурс» було перепрофільовано на виробництво м’яса індички.

Потужності підприємства - 2,5 тис. тонн м’яса індички на рік.

Підприємство складається з трьох основних виробничих блоків:

1-й блок: блок вирощування птиці Складається з 12 пташників.

2-й блок: блок виробництва та переробки м’яса індички. В склад входить забійний цех і підрозділ переробки, який обладнаний сучасним високотехнологічним німецьким обладнанням з виробництва фаршу, нарізки та пакування продукції. Обладнання відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам України.

3-й блок: заготівля зернових і виробництво комбікормів Переяслав-Хмельницький комбікормовий завод (на етапі реконструкції) Компанія має парк автомобілів з холодильними камерами, щоб якомога швидше постачати своєму споживачеві свіже та смачне м’ясо.

У 2007 році створена система дистрибуції продукції ТМ «Інделіка» та розширена географія її збуту по регіонах України. Тепер індичка ТМ «Інделіка» представлена на полицях великих роздрібних мереж - Метро, Сільпо, Велика кишеня, Фуршет, Караван, О’кей, Таргет, Рейнфорд, Магеллан, Ашан.

Споживачі ТМ «Інделіка» зосереджені у містах – мільйонниках - Києві, Харкові, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі, а також у Запоріжжі, Кривому Розі та Кіровограді.